جستجو

تبلیغاتپاییزان

   

  ★ تابستان این روزها

         بوی پاییز می دهد

               انگار که شهریور عاشق شده باشد...

  ***

  نیما این روزها خیلی منتظر پاییز هست . به دو دلیل البته. اول این که می خواد بره مدرسه و دوم این که پاییز که بیاد از تحریم خرید اسباب بازی خارج میشه :)) زیرا به دلیل افزایش بیش از اندازه تعداد اسباب بازی ها و سر رفتن از حجم اتاقش از ابتدای تابستان خرید اسباب بازی تحریم شد و به جاش خرید کتاب به شدت افزایش یافت . البته پسرک دو تا جایزه رو هم به عنوان اسباب بازی پاییزی خیلی وقت هست درخواست داده . اولیش یه فوتبال دستی و دومیش یک عدد میکروسکوپ !!

  ***

  من هم به طرز عجیبی پاییز رو دوست دارم . یعنی قبلا ترها عاشقانه بهار رو دوست داشتم . ولی اگر چه حالا همچنان حال و هوای بهار روحم را تازه می کنه و زندگی را درون رگهایم منتشر اما به پاییز هم ارادت پیدا کردم . احساس می کنم یه جور زیرپوستی زندگی جریان پیدا می کنه ... نه به اندازه بهار غوغا می کنه و همه رو خبردار  و نه به اندازه تابستان رخوت انگیز است ... یه جور نامرئی زندگی شکوفا میشه ... شاید این احساس از بوی مهر برای من زنده میشه . بعدش کمی با بوی خاک بارون خورده قاطی میشه و یک کم بعدتر سرمایی که باعث میشه همه دور بخاری هاشون توی خونه هایی با چراغهای روشن جمع بشن و سریالهای بلند پاییزی ببیند ... نمی دونم اما به هر حال تصور یه بعد از ظهر پاییزی با  خونه ای که بوی کیک سیب و دارچین توش پیچیده به اندازه یه صبح بهاری با بوی بهار نارنج هوش از سر من می برد ... 

   

  پی نوشت: انگار این روزها من بیشتر از نیما اینجا می نویسم ! شایدم باید فکر یه وبلاگ برای خودم باشم و پا توی وبلاگ پسرم نکنم :)) شایدم با هم کنار اومدیم و دوتایی با هم اینجا نوشتیم .

  ★ این رو توی یه گروه خوندم دوستش داشتم.


  این مطلب تا کنون 55 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 17 شهريور 1394
  منبع
  برچسب ها : پاییز ,میشه ,اندازه ,بهار ,بازی ,اسباب ,اسباب بازی ,خرید اسباب ,
  پاییزان

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر