جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پاییزان

   

  ★ تابستان این روزها

         بوی پاییز می دهد

               انگار که شهریور عاشق شده باشد...

  ***

  نیما این روزها خیلی منتظر پاییز هست . به دو دلیل البته. اول این که می خواد بره مدرسه و دوم این که پاییز که بیاد از تحریم خرید اسباب بازی خارج میشه :)) زیرا به دلیل افزایش بیش از اندازه تعداد اسباب بازی ها و سر رفتن از حجم اتاقش از ابتدای تابستان خرید اسباب بازی تحریم شد و به جاش خرید کتاب به شدت افزایش یافت . البته پسرک دو تا جایزه رو هم به عنوان اسباب بازی پاییزی خیلی وقت هست درخواست داده . اولیش یه فوتبال دستی و دومیش یک عدد میکروسکوپ !!

  ***

  من هم به طرز عجیبی پاییز رو دوست دارم . یعنی قبلا ترها عاشقانه بهار رو دوست داشتم . ولی اگر چه حالا همچنان حال و هوای بهار روحم را تازه می کنه و زندگی را درون رگهایم منتشر اما به پاییز هم ارادت پیدا کردم . احساس می کنم یه جور زیرپوستی زندگی جریان پیدا می کنه ... نه به اندازه بهار غوغا می کنه و همه رو خبردار  و نه به اندازه تابستان رخوت انگیز است ... یه جور نامرئی زندگی شکوفا میشه ... شاید این احساس از بوی مهر برای من زنده میشه . بعدش کمی با بوی خاک بارون خورده قاطی میشه و یک کم بعدتر سرمایی که باعث میشه همه دور بخاری هاشون توی خونه هایی با چراغهای روشن جمع بشن و سریالهای بلند پاییزی ببیند ... نمی دونم اما به هر حال تصور یه بعد از ظهر پاییزی با  خونه ای که بوی کیک سیب و دارچین توش پیچیده به اندازه یه صبح بهاری با بوی بهار نارنج هوش از سر من می برد ... 

   

  پی نوشت: انگار این روزها من بیشتر از نیما اینجا می نویسم ! شایدم باید فکر یه وبلاگ برای خودم باشم و پا توی وبلاگ پسرم نکنم :)) شایدم با هم کنار اومدیم و دوتایی با هم اینجا نوشتیم .

  ★ این رو توی یه گروه خوندم دوستش داشتم.


  این مطلب تا کنون 55 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 17 شهريور 1394
  منبع
  برچسب ها : پاییز ,میشه ,اندازه ,بهار ,بازی ,اسباب ,اسباب بازی ,خرید اسباب ,
  پاییزان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر